Das Tracking wurde deaktiviert. Hier können Sie das Tracking wieder aktivieren!
Verstanden
W zwi?zku z ekspansj? na teren Rzeczpospolitej Polskiej na prze?omie kwietnia i maja 2014 mamy przyjemno?? zaoferowania pa?stwu nast?puj?cego stanowiska na terenie Niemiec w miejscowo?ciach Dornstadt, Norymberga i Hamburg

Kierowca (C + W)

Friedrichsdorf
Vollzeit

Grupa Meyer Logistik (za?o?ona w 1949 roku) z ponad 1800 pracownikami jest jedn? z przoduj?cych spó?ek na terenie Europy w zakresie zarz?dzania ?a?cuchem dostaw dla najwi?kszych producentów z zakresu systemu gastronomicznego i handlu ?ywno?ci?. Nasza dzia?alno?? opiera si? na zakupie i sprzeda?y towarów we w?asnym imieniu, a tak?e zapewnienia rozwi?za? w pe?nym spektrum dystrybucji i logistyki.

Aufgaben

  • ZAKRES OBOWI?ZKÓW:
  • kierowanie pojazdem ci??arowym typu ch?odnia
  • za?adunek i roz?adunek towaru paletowego za pomoc? wózka jezdniowego
  • obs?uga tabletu w celu realizacji zlece?
  • monitorowanie temperatury przewo?onego ?adunku
  • pozostawanie w kontakcie z dyspozycj?

Profil

  • OCZEKUJEMY:
  • co najmmiej 2 lat do?wiadczenia w kierowniu pojazdem ci??arowym
  • znajomo?ci podstaw j. niemieckiego
  • karty kierowcy i aktualnego prawa jazdy z kat. C + E z wpisem 95
  • odpowiedzialno?ci i rzetelno?ci
  • samodzielno?ci i zaanga?owania
  • wysokiej kultury osobistej

Vorteile

Oferujemy prace w szybko rozwijaj?cej si?, mi?dzynarodowej firmie. Interesuj?cy i zró?nicowany zakres obowi?zków. Oferujemy tak?e odpowiednie do zakresu obowi?zków wynagrodzenie, wyj?tkowy klimat pracy w wysoce zmotywowanym zespole pracowników jak i umow? o prac? z pe?nym pakietem socjalnym. Je?eli jeste? zainteresowany(a) rozwijaniem si? razem z nami wysli swoje CV za po?rednictwem poczty elektronicznej pod podany adres E-Mail, uwzgl?dni tak?e termin rozpocz?cia pracy i swoje osobiste wymagania co do zatrudnienia.

Persönliche Daten
Anrede*
Vorname*
Nachname*
Geburtsdatum
Staatsangehörigkeit
Kontaktdaten
Straße, Hausnummer*
PLZ
Ort
Telefonnummer
Mobiltelefonnummer
Berufsbezogene Daten
Gehaltsvorstellung
Frühester Einsatztermin
Berufserfahrung
Führerschein
Sonstige Daten
Wie sind Sie auf uns aufmerksam geworden?
Bewerbungsdokumente
Welches Dokument möchten Sie hochladen?*
Einverständniserklärung
Einverständniserklärung*
Ich habe die Einverständniserklärung gelesen und stimme ihr zu.